روستای دَرَک در زرآباد استان سیستان و بلوچستان

0 330

روستای دَرَک در زرآباد استان سیستان و بلوچستان

ایران کشوری است که شما می توانید هر چهار فصل سال را همزمان در مناطق مختلف تجربه کنید. به عنوان مثال، زمستان در تبریز، تابستان در اهواز، بهار در شمال ایران و پاییز در لرستان.

گرچه سیستان و بلوچستان را با هوای گرم و خشکش می شناسیم ولی در همین منطقه نیز می توانیم همزمان و در یک مکان، باد های سرد و نسیم های گرم را احساس کنیم.

جایی که دُرنای من می خواهد در ادامه معرفی کند، روستای دَرَک نام دارد.

روستای درک

این روستا از یک ساحل و بیابان تشکیل شده است که ابتدا می توانید در ساحل استراحت کرده و بعد از یک مدت کوتاه، در آب شیرجه زده و شنا کنید.

هنگامی که تمام مردم ایران در تابستان به دنبال آب و هوای سرد هستند، مسافرانی که برای تعطیلات خود به روستای دَرَک سفر کرده اند، از ترکیب دریا و بیابان لذت می برند.

روستای درک

به غیر از ماسه هایی که می توانید روی آنها دزاز بکشید، نخل های زیادی در نزدیکی دریا وجود دارند که همه می توانند زیر سایه آنها، از بادهای خنک بهره کافی را ببرند.

زمانی که زیر درختان استراحت می کنید، کشتی ها و قایق ها در حال حرکت روی آب هستند. شما می توانید از آنها بخواهید تا سوارتان کرده و دریا را ببینید.

روستای درک

هنگامی که در حال قدم زدن در دریا هستید، می توانید مرجان هایی که همچون ماهی های ماساژ دهنده پاهای شما را نوازش می کنند، احساس کنید.

در انتها بگوییم که، امروزه شهرهای بزرگ دنیا با مشکلاتی همچون آلودگی هوا، آلودگی صوتی و . . . دست و پنجه نرم می کنند و هیچ کس فرصتی برای استراحت ندارد، شما می توانید روستای دَرَک را به عنوان مقصد خود برگزینید تا خود را از تمام مشغله های زندگی آزاد کنید.

روستای درک

چگونه می توانم آنجا بروم؟

روستای دَرَک در ۱۷۰ کیلومتری جنوب شهرستان زاهدان، پایتخت استان سیستان و بلوچستان واقع است. بنابراین، با گرفتن یک تاکسی، می توانید به آنجا برسید.

آدرس: ایران، استان سیستان و بلوچستان، ۱۷۰ کیلومتری جنوب زاهدان، شهر زرآباد، روستای دَرَک

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + دوازده =