لشکر آباد ، اهواز ؛ بیش از ظرفیت خود بخورید

لشکر آباد ، اهواز ؛ بیش از ظرفیت خود بخورید

0 344

لشکر آباد ، اهواز ؛ بیش از ظرفیت خود بخورید

اهواز، مرکز استان خوزستان در ایران است که برخی از قوم های ایرانی مانند لر، بختیاری, عرب و… در این شهر اقامت دارند.

در این شهر یک خیابانی وجود دارد که هیچ ماشینی در آن حرکت نمی کند. در حقیقت این خیابان، خیابانی جالب است که بسیاری از غذاها در آن فروخته می شود که اصلی ترین آنها فلافل است.

نام این خیابان لشکرآباد است و اگر می خواهید در مورد این خیابان بیشتر بدانید با درنای من همراه باشید.

چرا لشکر آباد؟

 

همان طور که گفتیم لشکر آباد خیابانی پرطرفدار در ایران است. زیر شما نمی توانید در جایی دیگر غذاهایی با تنوع زیاد و البته قیمت کم پیدا کنید.

در سال های اخیر لشکر آباد برای ایرانیان بیشتر آشنایی پیدا کرده است زیرا هر مسافری که به اهواز مسافرت می کند لازم است که از این خیابان دیدن کرده و از غذاهای موجود در این خیابان نیز بخورد.

لشکر آباد چه غذاهایی دارد؟

در لشکر آباد بیشترین غذایی که می بینید فلافل است. به غیر از فلافل غذاهای دیگری مانند همبرگر، کباب، انواع سالاد، انواع مختلف سس ها، انواع مختلف نوشیدنی ها و انواع مختلف شیرینی نیز یافت می شوند.

در لشکر آباد چه کار کنیم؟

تنها کاری که قرار است در لشکرآباد انجام دهید، خوردن است. بنابراین تا می توانید از غذاها و ساندویچ ها بخورید اما مراقب جیب خود نیز باشید!

در پایان، از خوردن فلافل در لشکرآباد لذت ببرید.

چگونه به آنجا بروم؟

لشکر آباد تقریبا در مسیر همه راننده های قرار دارد و شما می توانید یک تاکسی بگیرید و به راننده بگویید تا شما را به لشکرآباد ببرد، البته می توانید با اتوبوس هم به لشکر آباد بروید اما باید زمان بیشتری را برای رسیدن به لشکرآباد به انتظار بنشینید.

آدرس: ایران، استان خوزستان، اهواز، خیابان لشکرآباد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =